jaki instrument nasladuje bicie zegara

jaki instrument nasladuje bicie zegara

Wszy w School- Jak radzić sobie z epidemiami

Wiele podstawowych nauczyciele są w wielkiej rozpaczy, że przypadki wszawicy wśród uczniów są coraz częstsze i szybko, nawet bardzo szybko gorzej. Przypadki wszy wydają się dręczące szkół całego, tak jak zawsze; Nauczyciele mówią, że różnica nie polega na higienę, ale w taki sposób, że rodzice mają do czynienia (lub nie czynienia) z wszy, gdy ich dzieci stają się porażone. Kiedyś było tak, że zakażenie wszy była naprawdę poważna sprawa. Dziecko został odesłany do domu ze szkoły tak szybko jak wszy wykryto w wysiłku nie rozprzestrzenił wszy do innych dzieci.

jaki instrument nasladuje bicie zegara

Tego dnia uwaga wróciła do domu z innymi dziećmi z klasy poinformować wszystkich rodziców, że powinni skrupulatnie zbadać głowę swojego dziecka w nocy na objawy wszy … i dolnej linii jest to, że rodzice to zrobił! Teraz, nie wszyscy rodzice mają czas i energię, aby to zrobić, a niektórzy twierdzą, że taka uwaga wraca do domu ze szkoły, informując ich, że teraz byłby dobry czas, aby zrobić test wszy. Nauczyciele twierdzą, że nie przeszkadza wysyłając takie notatki w domu, ponieważ już nikt nie był rzeczywiście po ich rad. Obie strony przeżywają frustrację na niezrozumienia i maltretowane przez drugą stronę.

Dziecko, które zostało wysłane do domu ze szkoły 20 lat temu, kiedy okazało się, że mieli wszy zostanie odebrany przez rodziców, w ogóle, gotowy udać się do apteki jakiegoś wszy zabijania szamponem, a potem do domu na rygorystycznej kąpieli , suszarka do czesania, a potem maraton odkurzanie sesji. Nauczyciele twierdzą, że to już nie jest to przypadek. Przede wszystkim wysłanie dzieci domu jest nie zawsze możliwe z uwagi na pracujących rodziców. Po drugie, nawet jeśli dziecko jest odbierane przez rodzica lub opiekuna, to nie znaczy, że dziecko wróci do szkoły wszy wolne następnego dnia.

– autor artykułu