jaki instrument dla 5 latka

jaki instrument dla 5 latka

Zastanawiam się, czy ten incydent nie jest tym, co przyciąga ich do ognia Inżynierii Ochrony w pierwszej kolejności. Jednak większość w tej branży nie mają doświadczenia faktach w celu omówienia i raczej wydawało wpaść w schemat inżynierii podstawie własnej zaufania z handlu, albo oni „wiedział kogoś”, albo po prostu wypełnia miejsce dawno temu, kiedy pracuje dla firmy inżynieryjnej.

Kiedy miałem sześć lat, mój przyjaciel (Wiley) i ja bawi się zapałkami, jak często robią dzieciom bez opieki w polu sąsiedztwa w upalny dzień. Suchej ziemi w połączeniu z lekkim wietrze miesza się trochę pędzla pożar, wirtualny koszmar, który zaczął się rozprzestrzeniać. Przestraszony niewiarygodne, dwóch z nas gorączkowo wybity daleko w płomieniach, niepewny, czy nasze próby uda. Ogień w końcu ulegli naszych wysiłków po prawdopodobnie 15 minut, w czasie których możemy ustanowione na ziemi wyczerpany. Poszliśmy do domu bez słowa, kontemplując tę ??szaloną, co zrobiliśmy i zastanawiasz się, dlaczego byliśmy tak szalony w pierwszej kolejności.

Wiele lat później został zaproszony do „psychicznej party” z kilkoma innymi parami. To był przypadkowy okazji zabawy w pewnym sensie, w którym ludzie będą siedzieć, jeden po drugim w oddzielnym pomieszczeniu, z tym „profesjonalnym” psychicznym do „czytania”. Moja sesja, ja taśmie nagrane. Na wyczerpaniu „pytania” dobrze przed wyznaczonym czasie, psychiczny zapytał, czy chciałbym wiedzieć, gdzie byłem w moim poprzednim życiu. Po tym, jak zgodził się on przekształcił się w pół-trans sortuje, przewrócił oczami i mówiła bardzo szybko. Wśród narracji gaworzenia był ten mały smakołyk: „Chcę iść daleko, daleko, daleko z tyłu, ponieważ myślę, że jedna z najmocniejszych rzeczy widzę to około 12 lub 13-wiecznej Anglii, Irlandii lub Szkocji, gdzieś w tym obszarze – są wszystkie wyglądają tak samo do mnie, że wyglądają jak zamki i rzeczy – zawsze było bardzo wilgotne lub wilgotne, więc był to jeden z tych obszarów, ugh, że byłaś tam widzę silną draw, więc to musiało być coś z.

– autor artykułu