jaki instrument mozna zrobic samemu

jaki instrument mozna zrobic samemu W wielu przypadkach, dziecko wraca do domu i gra w gry wideo na popołudnie, nienaruszone i brak zainteresowania są wysyłane do domu ze szkoły.

Oczywiście, dzieci będą się śmiać z siebie nawzajem za to, że „Cooties”, ale prawda jest taka, że ??dzieci śmieją się z siebie nawzajem na podstawie tych powodów, niezależnie od wszy, pchły, a nawet zapachy ciała. Jest to bezmyślne obraza, które faktycznie nie mają bazę w czymkolwiek. Większość dzieci nie mają pojęcia, co właściwie są Cooties; jest to jedno z tych słów, których używają przez cały czas, ale nie mają realną koncepcję.

Nauczyciele mają nadzieję na odwrócenie obecnego trendu, co apatii ze strony rodziców, jeśli chodzi o pozbawienie ich synów i córki wszy. Nauczyciele ubolewać, że tak długo, jak istnieje kilka rodzice nie robią tego, co powinni przed tym powszechnym problemem wśród dzieci, wszystkie inne dzieci w klasie będą musiały stawić czoła inwazji po inwazji, jak wszy iść w kółko iw kółko od jednego dziecka do drugiego ,

– autor artykułu